آگهـــــــیفا
آگهـــــــیفا

آگهیـــــفای معرف کسب و کارهای کشور را بهتر بشناسید

همون طور که می دونید امروزه تبلیغات سنتی جای خودشون رو به تبلیغات آنلاین داده و دیگه کمتر کسی پیدا میشه که مثل سالهای قبل از طریق تراکت و کارت ویزیت و بروشور کاغذی بخواد تبلیغات کنه . از طرفی مردم هم از وقتی کرونا اومده حساس تر شدن و تراکت و بروشور از تراکت پخش کن ها نمی گیرند و تو این شرایط نمیشه به تبلیغات سنتی روی آورد چراکه عملا کاری بیهوده است و بازدهی نداره .

خوب چاره کار چیه ؟ آگهی رایگان در آگهیــــفای

بله درست شنیدید ، این روزها مردم سعی می کنند کالا و خدمات مورد نیاز شونو تو اینترنت جستجو کنند و خریداشونو از فروشگاه های اینترنتی انجام بدن ، اما موضوعی که در مورد فروشگاه های اینترنتی هست راه اندازی شون خیلی هزینه بره و اینکه وقت زیادی هم باید روش گذاشته بشه و از طرفی باید تخصص و دانش کافی داشته باشید که اگه قصد راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی دارید ، تیم ما با داشتن تجربه و دانش کافی در این زمینه آماده انجام پروژه های طراحی سایت شماست فقط کافیه تماس بگیرید با ما.

عده ای دیگه از مردم برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز شون (بخصوص کالاهای دسته دوم و خدمات مورد نیاز شون) تو سایت های نیازمندی دنبالش می گردند و آگهیفای هم یکی از اون سایت هاست که این امکان رو در اختیار هم وطنان قرار میده تا بتونند تنها با نصب اپلیکیشن اندروید و یا از طریق سایت ، خدمات و کالاهای مورد نیاز شونو جستجو کنند و در صورت تمایل بصورت مستقیم و بدون واسطه از فروشندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات سفارش بدن و خریداری کنند.

اما کمی بیشتر در مورد تیم آگهیــفای توضیح بدیم.

تیم آگهیفای متشکل از چند نفر از جوونهای دلسوزی هست که دوست دارند، تو این آشفته بازار به کسب و کارها در حد توانشون کمک کنند . هدف ما در آگیفای حمایت از کسب و کارها هست و سعی می کنیم تا جایی که بتونیم در کنارشون باشیم و کمک شون کنیم تا بتونند به کارشون ادامه بدن و برندینگ و فروش خوبی داشته باشند .

اما برای رسیدن به این هدف نیاز داریم تا شما هم از ما حمایت کنید و اپلیکیشن و سایت آگهیفای رو به سایرین معرفی کنید. با این کار ، آگهی های شما هم بهتر دیده میشه و ما هم با انگیزه بیشتری به کارمون ادامه می دیم .

داستان یک تغییر ( ریبرندینگ از دیجی ادفا به آگهیــفای )

همان طور که می دانید ، دیجی ادفا از یک سال قبل با دامنه digiadfa.com فعالیت خود را در زمینه نیازمندی های دیجیتال آغاز نمود که کاربران می توانستند خدمات و محصولات دیجیتال و مجازی خود را آگهی کنند که پس از مدتی با عدم استقبال این قشر  تصمیم به تغییر زمینه فعالیت سایت گرفتیم (خروج از حالت تخصصی بودن سایت) .

اما چالشی که با آن مواجه شدیم ،عدم ارتباط با نام دیجی ادفا برای کاربران عمومی بود ، در واقع نام دیجی ادفا برای کاربران حوزه دیجیتال قابل درک بود اما کاربران عمومی چنین نامی را نمی پسندیدند و از طرفی معنا و مفهوم آن با نیازمندی های عمومی در تضاد بود و حتی برخی کاربران قادر به تلفظ درست این نام نبودند و برای مثال برخی adfa را edfa تلفظ می کردند. از همین رو تصمیم  گرفتیم تا نامی مناسب تر و قابل درک تر انتخاب کنیم و پس از بررسی ها و تحقیقات فراوان ، سرانجام نام آگهیفای را برگزیدیم و قبل از یک سالگی فعالیت سایت ، تغییرات لازم اعمال نموده و فعالیت سایت با نام جدید آغاز شد و ازین پس این سایت و اپلیکیشن آن با نام آگهیــفای فعالیت می کنند.

دامنه سایت : agahify.ir

آدرس اپلیکیشن در کافه بازار :

https://cafebazaar.ir/app/ir.agahify.app.android

ما در حال حاضر هیچ آدرس دیگری نداشته و فعالیت مان در این دو آدرس می باشد .