آگهـــــــیفا
آگهـــــــیفا

ما در آگهیفای ، به رشد و پیشرفت  کسب و کارها کمک می کنیم و برای رسیدن به این هدف ، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد. ما در نظر داریم تا علاوه بر امکانات و قابلیت های پایه که در سایت ارائه می شود ، امکانات  و خدمات متمایز و پربازده تری نیز ارائه دهیم که در زیر به  معرفی برخی از این خدمات و پلن ها می پردازیم.

1- تبلیغات بنری در سایت و اپلیکیشن

2- تبلیغات محتوایی (رپورتاژ)

4- تبلیغات لینکی ( درج آدرس سایت و فروشگاه  شما در بخش های پربیننده سایت )

5- سفارش مینی جاب (بدین صورت که شما وظایفی تعیین می کنید و کاربران با انجام آن امتیاز کسب می کنند و این امتیاز به پنل کسب درآمد  شان منتقل می شود)

6- سایر (تماس بگیرید.)

سفارش  تبلیغات از طریق آیدی تلگرام [email protected]


فهرست مینی جاب های قابل سفارش

در سایت آگهیفای شما می توانید مینی جاب های زیر را سفارش دهید که با تکمیل آن کاربران امتیاز دریافت می کنند.

 

برای سفارش هریک از مینی جاب های  زیر از طریق راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید.

1- عضویت در سایت:

با سفارش این مینی جاب ، به تعداد مورد نظر تان ، کاربر در سایت تان ثبت نام می کنند. هر کاربری که از طرف سایت آگهیفای وارد سایت شما شد و ثبت نام کرد ، از طریق فرم وریفای ، اطلاعاتی که با آن در سایت تان عضو شده (نام کاربری – ایمیل و  یا شماره تماس و …) را ارسال می کند و پس از بررسی در صورت صحت اطلاعات ، امتیاز مربوطه را دریافت می کنند.

2- عضویت در کانال / گروه تلگرام

اگر کانال یا گروه تلگرام دارید و قصد افزایش ممبر های ان را دارید ، این مینی جاب به شما کمک می کند تا زودتر به تعداد کاربران مورد نظر خود برسید.

3- فالو کردن پیج اینستاگرام

این مینی جاب نیز برای کسب و کارهای اینستاگرامی مناسب است و کاربران در ازای فالو کردن پیج شما ، امتیاز می گیرند.

4- نصب اپلیکیشن

اگر اپلیکیشن اندروید / آی او اس دارید ، و به دنبال افزایش نصب آن هستید ، این مینی جاب مناسب شماست. توجه داشته باشید ، تنها اپلیکیشن های ثبت شده در مارکت های معتبر ایرانی از جمله کافه بازار و مایکت و ایران اپس و … امکان سفارش این مینی جاب را دارند و درصورتیکه هنوز اپلیکیشن تان در یکی  از مارکت های نام برده شده ثبت نیست ، از سفارش این مینی جاب خودداری کنید.

5- امتیاز دهی به اپلیکیشن در مارکتهای ایرانی

با سفارش این مینی جاب ، کاربران به اپلیکیشن تان در کافه  بازار و یا مایکت امتیاز 5 ستاره می دهندو در ازای آن امتیاز دریافت می کنند. شما می توانید لینک اپلیکیشن تان در یکی از مارکت های ایرانی را در اختیار کاربران قرار دهید تا پس از نصب ، امتیاز دهند. توجه داشته باشید. هزینه این کار نسبت به مینی جاب نصب اپلیکیشن بیشتر می باشد و علت آن هم این است که کاربر می بایست ابتدا اپلیکیشن شما را نصب کند سپس امتیاز دهد. اگر فقط نصب اپلیکیشن برای تان ملاک است ، مینی جاب نصب اپلیکیشن را سفارش دهید.

6- عضویت در خبرنامه پیامکی / ایمیلی

گرفتن اطلاعاتی از جمله شماره تماس و یا ایمیل برای کسب و کارها ، امری مفید و کاربردی می باشد و یکی از راهکار های آن ایجاد خبرنامه می باشد .

کاربران با عضویت در خبرنامه پیامکی و یا ایمیلی امتیاز کسب می کنند. برای ایجاد خبرنامه پیامکی می بایست سایت شما دارای نماد اعتماد باشد و کاربران نیز تایید کنند که با مسئولیت خودشان شماره همراه شان را با شما به اشتراک می گذارند و هیچ گونه مسئولیتی متوجه آگهیفای نیست.

7- عضویت در روبات تلگرام

این مینی جاب معمولا توسط افرادی که به در  ایردراپ ها شرکت می کنند سفارش داده می شود و کاربران در ازای استارت زدن روبات (و دربرخی مواقع دنبال کردن دستورالعمل های ایردراپ از جمله عضوبت در کانال تلگرام و …) امتیاز کسب می کنند.

به کاربران قبل از شرکت در این مینی جاب ها ، اعلام می شود که ممکن است برخی ایردراپ های تلگرامی کلاهبرداری باشد و ما  فقط در ازای استارت زدن روبات امتیاز مربوطه را به حساب کاربری افراد اضافه می کنیم و مسئولیتی در مورد صحت عملکرد روبات ها نمی پذیریم.

8- شرکت در نظرسنجی

شرکت در نظر سنجی و انتخاب گزینه مورد نظر شما توسط کاربران.

این نظرسنجی می تواند بر بستر وب / تلگرام و یا سایر پلتفرم ها باشد.

9- پر کردن فرم

اگر در سایت خود فرمی دارید و تمایل به افزایش مشارکت کاربران دارید ، کاربران سایت آگهیفای به شما کمک می کنند تا فرم مورد نظر تان تکمیل شود.

10- بازدید از سایت (صفحه اصلی یا صفحه جانبی / محصول / مطلب و …)

اگر می خواهید بازدید های سایت تان افزایش یابد ، توصیه ما به شما  سفارش این مینی جاب می باشد. با سفارش این مینی جاب ، کاربران وارد لینک مورد نظر تان می شوند که هرچقدر تعداد بازدیدکنندگان یونیک سایت تان افزایش یابد مسلما بانس ریت و در نتیجه سئوی سایت نیز بهبود می یابد.

برای جلوگیری از خروج سریع کاربران از سایت ، توصیه می کنیم صفحه ای را انتخاب کنید که دارای جذابیت کافی برای کاربران باشد تا مدت بیشتری از سایت تان بازدید کنند. همچنین می توانید سوالی در مورد صفحه بپرسید یا از کاربران بخواهید نظر بدهند و … .

ما هیچ گونه تضمینی در قبال مدت زمان بازدید کاربر از سایت تان نمی دهیم و تنها به اسکرین شات از صفحه مرورگر کاربر  جهت تایید مینی جاب استناد می کنیم.

11- تماشای ویدیو (تبلیغاتی / آموزشی / اطلاع رسانی و …)

ما در سایت آگهیفای این امکان را به شما می دهیم تا ویدیو های تان را به نمایش بگذارید. این ویدیو ها می تواند ویدیوهای تبلیغاتی ، تیزر ، موشن گرافی ، محتوای آموزشی مرتبط با کسب و کارتان و … باشد .

کاربران برای دریافت امتیازات ویدیو ها می بایست ویدیو را تا ثانیه مورد نظر تماشا کنند و پس از آن امتیاز به صورت خودکار محاسبه و به پنل کاربری شان افزوده می شود.

حداقل و حداکثر زمان مورد نیاز برای کسب امتیاز ، 20 الی 60 ثانیه می باشد و اگر ویدیو تان بیشتر از60 ثانیه باشد، ما تنها تضمین دیده شدن 60 ثانیه اول آن را می دهیم.

و …