آگهـــــــیفا
آگهـــــــیفا

معرفی سیستم کسب درآمد آگهیفای

سلام و درود به شما همراهان گرامی. همان  طور که مستحضر هستید سیستم کسب درآمد آگهیفای راه  اندازی شد و از اواسط آذرماه فعالیت رسمی  سامانه آغاز شده است. من مجید مقدم تاپ لیدر سیستم کسب درآمد آگهیفای ، در این پست به طور کامل به سوالات شما در مورد سامانه کسب درآمد سایت پاسخ خواهم داد و شما را با این سیستم آشنا خواهم نمود. با من همراه باشید.

معرفی کلی سایت آگهیفای

خوب قبل از هرچیزی بد نیست تا کمی با سایت آگهیفای آشنا شوید تا سیستم کسب درآمد برای تان قابل درک تر باشد.

سایت آگهیفای یک سایت معرفی مشاغل و کسب و کارهای کشور می باشد که صاحبان مشاغل و کسب و کارها ، سایت ها و  فروشگاه های اینترنتتی می توانند آگهی ثبت کنند و کسب و کار و سایت خود را معرفی کنند.

صاحبان کسب و کارها برای اینکه آگهی شان در سایت منتشر شود می بایست مبلغی پرداخت کنند که در حال  حاضر هزینه ثبت آگهی در تمامی دسته ها 20 هزار تومان می باشد .

خوب مسلما یکی از اهداف صاحبان کسب و کارها از ثبت آگهی در سایت آگهیفای و سایت های مشابه ، افزایش برندین می باشد که ما برای بهتر دیده شدن کسب و کارها ، اقدام به راه اندازی سیستم کسب درآمد نموده ایم تا آگهی های کسب و کارها بازدهی بهتری داشته باشد.

بودجه سیستم کسب درآمد سایت آگهیفای از کجا تامین میشود ؟

این سوالیست که توسط کاربران زیادی از ما پرسیده می شود و اینجا قصد داریم تا به در مورد آن صحبت کنیم. همان طور که گفته شد ، ما برای ثبت هر کسب و کار ، مبلغی از صاحبان کسب و کارها دریافت می کنیم که در حال حاضر 20 هزار تومان می باشد. درواقع پرداخت درآمد بازاریاب ها از این طریق می باشد. وبسایت آگهیفای دارای درآمدهای متنوعی می باشد که یکی از آنها دریافت هزینه ثبت آگهی است، همکاری در فروش ، نمایش تبلیغات در سایت و مجله اینترنتی آگهیفای و … نیز دیگر روشهای درآمدی آگهیفای هستند.

همچنین بخش زیادی از هزینه ها ، توسط سیستم ثبت مینی جاب که به زودی فعال خواهد شد ، تامین میشود.

از چه روشهایی  می توان در سایت آگهیفای کسب درآمد کرد؟

روشهای درآمدزایی متنوعی در نظر گرفته ایم که برخی از آنها در حال حاضر فعال بوده و برخی دیگر ، در آینده در بروزرسانی های آتی به سایت افزوده خواهد شد . برخی از روشهای درآمدزایی فعال در سایت آگهیفای

1- بازدید از آگهی ها

2- ثبت نظر در مورد کسب و کارها

3- زیرمجموعه گیری

4- شرکت در مینی جاب ها

5- تماشای ویدیو

6- گوش دادن به پادکست

7- ثبت آگهی توسط رفرال های شما

 

و …

کسب درآمد از طریق بازدید از آگهی ها

همان طور که گفته شد یکی از اهداف آگهی دهندگان از ثبت آگهی در سایت آگهیفای برندینگ و دیده شدن می باشد که با این روش ، بهترین نتیجه را خواهند گرفت.

همچنین با بازدید کاربران از صفحات مختلف سایت ، رتبه و اعتبار صفحات نیز افزایش می یابد و باعث بهبود وضعیت  سئو و رنک سایت می شود که این مسئله هم برای ما و هم برای صاحبان کسب و کارها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در حال حاضر به ازای دیدن هر آگهی به مدت 50 ثانیه 100 تومان دریافت خواهید کرد.

برای دریافت امتیاز از این روش کافیست هر آگهی را به مدت 50 ثانیه تماشا کنید تا امتیاز آن به حساب کاربری تان افزوده شود.

توجه  : در حال حاضر از هر آگهی فقط یک بار امکان کسب درآمد وجود دارد.

کسب درآمد از طریق ثبت نظر در مورد کسب و کارها

اگر تجربه خرید از کسب و کار و فروشگاه اینترنتی ثبت شده در آگهیفای را دارید می توانید با ثبت نظر ، پاداش دریافت کنید. در حال حاضر بابت ثبت هر نظر قابل قبول 200 تومان دریافت می کنید. امتیاز نظرات را تنها در صورت تایید و انتشار نظر ،دریافت می کنید و برای هر کسب و کار تنها یک نظر قابل قبول می باشد.

کسب درآمد از طریق زیرمجموعه گیری

در سایت آگهیفای شم می  توانید با استفاده از لینک اختصاصی خود افراد و کسب و کارها را به سایت ارجاع دهی و به ازای هر عضویت ، 1000 امتیاز دریافت کنید (به صفحه پنل کاربری مراجعه کنید و سپس روی گزینه ززیرممجموعه گیری کلیک کنید)

توجه داشته باشید تنها در ازای معرفی کاربران واقعی پاداش دریافت می کنید و درصورتیکه رفرال های شما به مدت 5 روز هیچ گونه فعالیتی در سایت نداشته باشند به ازای هر یک ، 500 امتیاز منفی دریافت خواهید کرد.

پورسانت از ثبت آگهی

یکی از پردرآمدترین بخش های سیستم کسب درآمد سایت آگهیفای ، امکان کسب درآمد از کد معرف می باشد. بدین صورت که کد معرف تان را که در صفحه زیرمجموعه گیری قرار دارد ، در اختیار صاحبان کسب و کارها و فروشگاه های اینترنتی قرار می دهید و در صورت ثبت آگهی و پرداخت هزینه اگهی ، 25 درصد از مبلغ پرداختی به شما تعلق می گیرد. (در حال حاضر هزینه ثبت آگهی در تمامی دسته ها 20 هزار تومان می باشد که 5000 تومان به بازاریاب تعلق می گیرد.)

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، قسمت هایلایت شده ، کد معرف شماست که در هنگام ثبت آگهی باید در فیلد مربوطه وارد شود و سمت چپ تصویر ، لینک بازاریابی شماست که هرکس با کلیک روی آن وارد سایت شود و ثبت نام کند ، 1000 امتیاز دریافت خواهید کرد.

برای کپی هریک از موارد فوق ، کافیست یک بار روی آن کلیک کنید تا به صورت اتوماتیک کپی و در حافظه کلیپ بورد قرار گیرد.

کسب درآمد از طریق شرکت در مینی جاب ها

مینی جاب به کارهای کوچک و ساده ای گفته می شود که با انجام آنها پاداش دریافت می کنید. در سایت آگهیفای ، مینی جابهای متنوعی از  جمله نصب و امتیاز دهی اپلیکیشن ، عضویت در کانال ، پیج ، سایت و … وجود دارد که با انجام آنها می توانید امتیاز کسب کنید و درآمد تان را افزایش دهید.

برای ورود  به صفحه مینی جابها روی لینک زیر کلیک کنید.

https://agahify.ir/minijonbs

سوال : از کجا بهفمیم چند نفر از طریق کد معرفی ما آگهی ثبت کرده اند ؟ 

در حال حاضر این گزینه در پنل کاربری بازاریاب تعریف نشده و بزودی افزوده خواهد شد ، اما هر آگهی که توسط کد معرف شما ثبت و هزینه آن پرداخت شود ، نهایتا تا 24 ساعت آینده پورسانت تان به پنل کاربری تان افزوده خواهد شد و تحت عنوان هدیه مدیریت – پورسانت اگهی در فهرست تاریخچه امتیازات قابل مشاهده می باشد.

سوال : چطور کد معرف و لینک بازاریابی خود را در اختیار کاربران و کسب و کارها قرار دهیم ؟ 

همان طور که گفته شد ، کافیست روی هریک از موارد فوق کلیک کنید تا بصورت خودکار کپی شوند. توصیه ما به شما ، عضویت در گروه های نیازمندی و تبلیغات مشاغل می باشد که می توانید با درج آگهی در گروه و یا ارسال متن تبلیغاتی خود به کسب و کارهایی که تبلغات می کنند ، از آنها بخواهید وارد سایت شده و اگهی ثبت کنند.

همچنین برای اینکه کاربران را به سایت ارجا دهید ، توصیه می کنیم در گروه های گفتگو و چت ، گروه های مرتبط با کسب درآمد ،ارز های دیجیتال و … فعالیت کنید.

ضمنا در فروم ها و انجمن های گفتگو ، کامنت گذاری در سایت ها و وبلاگ های مرتبط با کسب درآمد و … نیز می توانید زیرمجموعه های زیادی جذب کنید.

سوال :  آیا در ازای فعالیت زیرمجموعه های مان نیز پاداش دریافت می کنیم ؟

در حال حاضر خیر . اما در آینده این امکان فراهم خواهد شد که در ازای فعالیت آنها ، شما نیز امتیاز دریافت کنید . توجه داشته باشید ،سیستم کسب درآمد سایت به تازگی فعال شده و بزودی بروزرسانی خواهد شد و امکانات و قابلیت های زیادی به سیستم اضافه خواهد شد.

 

برای عضویت در سایت و ورود به پنل کاربری روی لینک زیر کلیک کنید.

https://agahify.ir/my

بزودی این صفحه تکمیل خواهد شد و در مورد تمامی روشهای کسب درآمد سایت توضیحات لازم ارائه خواهد شد. اگر سوالی دارید از طریق نظرات همین پست بپرسید تا به آن پاسخ دهیم.

اشتراک گذاری

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.