آگهـــــــیفا
آگهـــــــیفا
تحریم ایران توسط شیائومی

آیا تحریم ایران توسط شیائومی صحت دارد ؟

سلام و درود به شما همراهان گرامی پایگاه دانش آگهیفای .در این پست از دسته ی آیتی و تکنولوژی قصد داریم تا به موضوع قفل گوشی های شیائومی بپردازیم

همان طورکه می دانید این روزها قفل شدن  برخی گوشی های شیائومی در برخی کشور ها از جمله ایران ، کوبا و … خبرساز شده و  صاحبان این گوشی ها نگران وضعیت پیش آمده هستند و به دنبال کسب اطلاعات موثت و کاملی در این زمینه هستند که ما در تیم تحریریه آگهیفای با بررسی سایتها و رسانه های منتشر کننده این اخبار و همچنین سایت شرکت شیائومی به این نتیجه رسیدیم که هیچ مشکلی برای صاحبان این گوشی ها  پیش نخواهد آمد و این  یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از قاچاق می باشد و برودی پس از تکمیل تحقیقات و بررسی ها ، قفل گوشی های مذکور باز خواهد شد و می تواننند از دستگاه شان استفاده کنند.

قفل گوشی های شیائومی در ایران - کوبا و ...

متن زیر ترجمه پست بروزرسانی شده مربوط به خبر قفل شیائومی در سایت :

پس از گزارشاتی مبنی بر قفل شدن گوشی های شیائومی در برخی کشورها از جمله ایران ، شیائومی بیانیه ای منتشر کرده و در آن اعلام کرده است که این  اقدام شیائومی برای جلوگیری از قاچاق و حافظت از امنیت داده های کاربران است و در حال تحقیق و بررسی هایی در این زمینه می باشد و پس از تکمیل این تحقیقات ، قفل گوشی ها به زودی بازخواهد شد.

سخنگوی شیائومی گفته است : این شرکت برخی گوشی هارا به طور موقت قفل کرده تا از قاچاق جلوگیری و تحقیق کند. وی همچنین افزود : تحقیقات به نتایج قابل توجهی رسیده است  و قفل دستگاه های مذکور را می توان در حال حاضر باز کرد.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا چه زمانی شیائومی قفل دستگاه های آسیب دیده را باز کند ، مابه محض کسب اطلاعات بیشتر به شما اطلاع می دهیم.

با این حساب می توان امیدوار بود طی روزهای اخیر ، گوشی های قفل شده باز شوند و اگر گوشی شما هم قفل شده  است ،  نگران نباشید بزودی قفل گوشی تان باز خواهد شد و می توانید از آن استفاده کنید چرا که این گوشی ها به صورت قاچاق وارد نشده و از کشورهای حوزه خلیج  فارس به صورت قانونی خریداری و وارد کشور می شوند و  مشمول کالای قاچاق نمی شوند.

منبع خبر قفل گوشی های شیائومی + بروز رسانی خبر

اشتراک گذاری

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.