آگهـــــــیفا
آگهـــــــیفا

ما همواره در تلاشیم تا بتوانیم کسب و کارهای سالم و عاری از هرگونه تخلف را در آگهیفای منتشر کنیم .  از همین رو قوانین و مقرراتی وضع نموده و در اختیار شما قرار می دهیم تا قبل از ثبت کسب و کار تان ، این موارد را به دقت مطالعه نمایید . تنها کسب و کارهای قانونی در آگهیفای درج می شوند.

چه کسب و کارهایی اجازه ثبت در آگهیفای را دارند ؟

تمامی کسب و کارهای مجاز و دارای جواز کسب و مجوزهای لازم می توانند در آگهیفای معرفی شوند. در حال حاضر حدود 40 دسته شغلی در سایت تعریف شده که می توانید نزدیک ترین موضوع به کسب و کارخود را انتخاب کنید و آگهی خود را در آن موضوع درج کنید ، درصورتیکه موضوع مرتبط با کسب و کار شما در فهرست موجود نیست ، دسته متفرقه را انتخاب کنید .

در هنگام ثبت کسب و کار چه مواردی را باید رعایت کرد ؟

1- در فیلد عنوان ، تنها نام کسب و کار خود را بنویسید و درج نام محصول و خدمات ، شماره تماس و … در عنوان خودداری کنید. برای مثال : رستوران برادران کریم – سالن زیبایی عروس – تزیینات اتوموبیل مقدم  و …

2- در قسمت توضیحات کسب و کار ، خدمات و محصولات قابل ارائه ، اطلاعاتی در مورد کسب و کار و … ارائه کنید و به هیچ عنوان اطلاعات تماس – سایت – شبکه های اجتماعی و … در عنوان وارد نکنید (برای درج تمام  این موارد فیلدهای لازم تعبیه شده است)

3- شما می توانید در هر آگهی 7 عکس درج کنید که اولین عکس به عنوان تصویر شاخص در نظر گرفته می شود که بهتر است تصویر اول ، لوگو و نشان کسب و کارتان باشد .

4- هزینه ثبت هر کسب و کار در حال حاضر 10 هزار تومان می باشد که برای انتشار کسب و کار می بایست پرداخت شود. درصورتیکه هزینه آن را پرداخت نکنید ، کسب و کارتان منتشر نخواهد شد.

5- صفحات معرفی کسب و کارها دارای انقضاء 3 ماهه می باشد و پس از انقضاء برای نمایش مجدد می بایست تمدید کنید.

6- در فیلدهای مربوط به سایت و شبکه های اجتماعی می بایست حتما آدرس کامل سایت / شبکه های اجتماعی را وارد کنید.(سایت همراه با https:// و شبکه های اجتماعی نیز آدرس کامل کانال / پیج را وارد کنید برای مثال : https://instagram.com/agahify  و …) .

توجه داشته باشید در صورت عدم رعایت این مورد ، سایت و شبکه های اجتماعی  تان قابلیت کلیک نخواهد داشت و ممکن است بازدهی مدنظر تان را نداشته باشد که در این زمینه مسئولیتی نمی پذیریم.

7- برای درج ویدیو می بایست ابتدا آن را در یکی از آپلود سنترها و یا سایت خود آپلود کنید و لینک آن را جهت بررسی در فیلد مربوطه قرار دهید و در صورت مورد تایید بودن ، جهت درج در صفحه تان هزینه آن را باید پرداخت کنید (هر ثانیه هزار تومان – نمایش در اپلیکیشن )

بررسی و انتشار کسب و کار چقدر طول می کشد ؟

کسب و کارها پس از ثبت ، به دقت توسط ناظرین آگهیفای مورد بررسی قرار گرفته و پس از اطمینان از صحت کسب و کار ، منتشر خواهد شد و این پروسه ممکن است 1 الی 7 روز به طول بینجامد .

همچنین برای برخی از کسب و کارها نیاز است تا جواز کسب و مجوز های لازم ارائه شود.